Products Projects Blog Blog Search Blog Blog

 

Szacowany czas zakończenia fazy 1 to czas w sezonie letnim 2017.

Nie możemy otrzymać urlop zamówienia przez e-mail, prośby tylko.

2 2

WITAMY CAMPING ODIN

ODIN CAMPING BYŁ WCZEŚNIEJ CZĘŚĆ TEGO, CO JEST OBECNIE PODZIELONY NA DWA POLA KEMPINGOWE RESORTS. ODIN CAMPING ZNAJDUJE SIĘ PRZEZ ONSAKERVIKA, TYRIFJORDEN.

NA POCZĄTKU 1962 R. ZOSTAŁ ON ASLE RAAEN; BRAT OLUF RAAEN (OJCIEC WŁAŚCICIELA THORLEIF RAAEN) POWIEDZIAŁA, ŻE OSLO MIASTECZKA PLANUJE UŻYĆ ONSAKERVIKA NA TEREN REKREACYJNY. ONSAKERVIKA BYŁ NASTĘPNIE POWIERZCHNIA DLA ZWIERZĄT GOSPODARSKICH ZARÓWNO ONSAKERVIKA GOSPODARSTW, JAK I RÓWNIEŻ SĄ DLA LOKALNEJ LUDNOŚCI DO PŁYWANIA W SEZONIE LETNIM. ASLE RAAEN SKONTAKTOWAŁA SIĘ ZE SWYM BRATEM WTEDY OLUF RAAEN A POMYSŁZ KURORTU.

NA PIERWSZYCH GOŚCI PRZYBYŁO DO SZANSY NA POCZĄTKU LAT SZEŚĆDZIESIĄTYCH. OLUF RAAEN I TORBJØRN SLÅTTO AKCEPTOWANE PŁATNOŚCI PRZEZ GOŚCI ODWIEDZAJĄCYCH KAŻDEGO NAMIOTU INDUVIDUALLY. REKLAMA W KURORCIE BYŁO KORYTO Z ROZMOWY. PONIEWAŻ RESORT ZLOKALIZOWANY BYŁ W ONSAKERVIKA, TO BYŁO NATURALNE, ŻE STAŁA SIĘ TAKA NAZWA.

WAŻNE JEST DLA NAS ABY UWAŻAĆ NA NASZYCH GOŚCI I JESTEŚMY DUMNI, ŻE ZWIASTOWANIE PAULA CLAUDELA PIĄTĄ GENERACJĘ NIEKTÓRYCH RODZIN ZAPRASZAMY DO KURORTU.

WIĘkSZOŚĆ INWESTYCJI W OŚRODKU WYKONANO KORYTA PRACY WŁAŚCICIELI SAMYM SOBĄ. POPRZEZ SEZONIE LETNIM KAŻDA RODZINA MIAŁA WŁASNE 24 GODZINNEJ ZMIANY, JAK ICH IDPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

W LATACH OSIEMDZIESIĄTYCH FIRMA ZOSTAŁA ZMIENIONA NA TYPU OGRANICZONĄ FIRMA Z 50 PROCENT CZĘŚCI DO KAŻDEJ RODZINY. FIRMA UTELIZED SWOJĄ WŁASNOŚĆ AS UDZIAŁÓW W SPÓŁCE.

FIRMA POWOLI SOBIE RENOMĘ W EUROPIE I MAMY GOŚCINNE OD WIĘKSZOŚCI EUROPY ODWIEDZAJĄC W MIESIĄCACH LETNICH. PARKINGU CZĘSTO PEŁEN SAMOCHODÓW, KTÓRE ODWIEDZIŁY NASZ PLAŻY W CIĄGU DNIA.

JAK BYŁO POTRZEBA WIĘKSZYCH INWESTYCJE W BRANŻY, WŁAŚCICIELE ZDECYDOWALI, ŻE NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM BYŁ PODZIAŁ OŚRODKA NA DWIE ODDZIELNE PRZEDSIĘBIORSTWA. OBSZAR NA PÓŁNOC NAZYWA ODIN CAMPING JEST WŁASNOŚCIĄ RAAEN RODZINY. ODIN CAMPING DYSPONUJE RÓWNIEŻ WYPOŻYCZYĆ DUŻY OBSZAR DALEJ NA PÓŁNOC A OBSZAR PO CAŁKOWITYM UKOŃCZENIU BĘDZIE PODWOIĆ WIELKOŚĆ OŚRODKA.

SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM NASZYM GOŚCIEM PRZEZ WIELE SEZONÓW LETNICH W PRZESZŁOŚCI I ŻYCZY NOWYCH I STARYCH GOŚCIE ZAPRASZAMY DO NOWYCH SEZONÓW W PRZYSZŁOŚCI.

CIEPŁE ŻYCZENIA OD PRACOWNIKÓW.

3 4